Aber Hakkında

 Turizm sektörüne 2004 yılında adım atan ABER RENT A CAR, pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile bireysel müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

ABER RENT A CAR 2004 yılından bu yana internet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan KONYA’da tek araç kiralama firmasıdır. ABER RENT A CAR internet sayfası www.aberoto.com üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan ABER RENT A CAR, günlük araç kiralama, aylık,yıllık kiralama şoförlü servis ve transfer hizmetleri sunmaktadır.

ABER RENT A CAR filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan, VW ,Renault,Citröen ve Ford gibi araçlarıyla hizmet vermektedir.

2006 yılı itibari ile istihdam ve büyümeyi sürdüren firmamız Sigortacılık
Sektörüne de girerek,büyümesini kararlılıkla sürdürmektedir.

ABER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. olarak sigorta sektöründe lider markalar ERGO Sigorta ,  YAPIKREDİ Sigorta ve MAPFRE GENEL Sigorta acentelikleri ile hizmet veren sigorta şirketimiz Aber Sigorta Rent a car sektöründe olduğu gibi sigortacılık sektöründe de en iyiyi en uygun şekilde hizmet vermektedir.

 

 

 


Turizm sektörüne 2004 yılında adım atan ABER RENT A CAR, pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile bireysel müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır...
 
      Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?
 
Aber Oto Kiralama ve Sigorta Hizmetleri Konya
Ana Sayfa   |    Hızlı Erişim    |   Bilgi İstek   |   İletişim